Galatasaray nënshkruan edhe me një futbollist, zbehen gjasat për Rashicën

Galatasaray ka nënshkruar edhe me një sulmues anësor, kështu Milot Rashicës i zbehen gjasat për t’u…

Arsenali arrin marrëveshje me Brentfordin për Rayan

David Raya do të jetë portieri i ri i Arsenalit. Siç shkruan eksperti i transferimeve, Fabrizio…

Neymari i kërkon leje PSG-së për largim gjatë kësaj vere

Neymar i ka komunikuar Paris Saint-Germainit se dëshiron që të largohet nga klubi. Siç raporton gazeta…

Dikur bënin shaka me pamjen e tij, Kuyt bëhet “i ri’ pas operacioneve

Edhe pas përfundimit të karrierës së tij, holandezi i famshëm Dirk Kuyt, ende kujtohet me dashuri…

Hazard refuzon ekipin e Messit

Ish-futbollisti i Real Madridit, Eden Hazard, thuhet se ka refuzuar një ofertë nga Inter Miami, pasi…

West Hami ofron 40 milionë euro për Gallagherin

West Ham i ka dërguar ofertë prej 40 milionë euro Chelseat, për shërbimet e Conor Gallagher.…

PSG-ja i ofron kontratë marramendëse Mbappes, në vlerë një miliard euro

Paris Saint-Germain ka bërë një ofertë marramendëse për Kylian Mbappen me vlerë 1 miliard euro. Defensa…

Ish-ylli i MLS-së ‘sulmon’ ashpër Cristiano Ronaldon: “Ai ka pirë shumë shisha”…

Ish-lojtari i Chivas USA, Philadelphia Union dhe Miami FC, Michael Lahoud iu kundërvu deklaratave të Cristiano…

Ballkani sonte ndaj Ludogorets në Bullgari, në tentim për të bërë histori

Ballkani do ta zhvillojë sonte ndeshjen kthyese të raundit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve…

E kryer, Unitedi arrin marrëveshje me Interin për Onanën

Manchester United ka rënë dakord për një shifër prej 51 milionë euro me Interin për nënshkrimin…