Çka po ndodh mes Don Xhonit dhe pornostares së njohur,Alby Rydes?

Reperi nga Drenica, Don Xhoni, shpesh-herë ka marrë vëmendjen e mediave rozë për shkak të aktivitetit në rrjetet sociale.

Krahas suksesit në muzikë ai është përfolur edhe për lidhje dashurie “të mundshme” me personazhe të famshme.


Së fundmi ka renë në sy se ai po e ndjek në Instagram pornostaren e famshme Alby Rydes, ku e njëjta e ndjek atë.

Përveç që janë “follow” me njëri-tjetrin ata kanë filluar të bëjnë edhe komente duke lenë hapësirë për dyshime se mes tyre mund të ketë diçka.

Por, se si qëndron e vërteta mbetet ta zbulojmë ditëve në vazhdim.