Demi Rose “çmend” ndjekësit, tregon linjat trupore e veshur me bikini

Demi Rose i ka lënë ndjekësit pa “frymë” teksa pozonte para kamerës e veshur vetëm me bikini në ngjyrë jeshile.

Modelja kishte zgjedhur rroba banjo me printe palme dhe kishte vendosur të pozonte krah një peme për fotosesionin nën rrezet e diellit në Ibiza, shkruan “Daily Mail”.

Thjesht këtu, duke u bërë versioni më i mirë i vetes”, shkro 25-vjeçarja krahas postimit.

Bikinit që kishte zgjedhur modelja kishin edhe një detaj, një zinxhir, në zonën poshtë gjoksit.

Me këtë përzgjedhje, Demi theksoi edhe një herë format trupore seksi.

Bukuroshja kishte bërë make up natyral, duke theksuar pak më shumë vetullat.

Demi Rose e nisi karrierën e saj të modelingut në moshën 18-vjeçare, kur nënshkroi një kontratë me një agjenci modelingu.