Mes dashurisë dhe parasë, ja kë zgjedh Morena Taraku

Këngëtarja ka bërë zgjedhje përmes një video në Tik Tok.

Morena Taraku, ka treguar se pa para nuk i duhet dashuria, me ç’rast edhe ka zgjedhur paranë, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë se, Morena ka një jetë super-luksoze, megjithatë nga aba e dashurisë nuk dihet për statusin e saj.

Sidoqoftë, zgjedhja e saj mes dashurisë dhe parasë na habiti.

Po ju, kë do zgjidhnit