“Mos ma përmend familjen ti mua”, përplasen ashpër Vesa dhe Edona

Dy banoret e Big Brother VIP Kosova 2, Vesa dhe Edona, kanë pasur një debat të ashpër mes tyre, ku kjo e fundit shpërtheu në lot.

Vesa i tha Edonës se ajo nuk diskuton me të, pasi “unë kam edukim e ti s’ke”.

Ndërsa, Edona iu përgjigj duke i thënë “çiko, ti nuk je nëna ime dhe babai im”, njofton Klankosova.tv.

Kurse, debati u nxeh kur Vesa përmendi familjen, gjë që e bëri Edonën të shpërhente në lot.

Për ta parë debatin mes dy banoreve, klikoni në videon më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=VlN4l4Jk6Ac