Stresi ndihet krenar për mikun e tij Noizyn

Reperët e njohur Stresi dhe Noizy duket se ka kohë që i kanë lënë anash mosmarrëveshjet që i kishin mes vete.

Të dy tani janë bërë miq të mirë.

Ata do të vijnë edhe me një bashkëpunim së shpejti.

E Stresi me këtë rast është krenar edhe me sukseset e mikut të tij, Noizyt.

Kënga e Noizyt “Jena Mbretër 2”, nga albumi i ri “Alpha” për katër javë rresht është në vendin e parë në Top Lista.

Me këtë rast Stresi ka shkruar: “Mos qani por festoni”, ka shkruar ai.