Veprimi i Romeos nuk do t’i pëlqej fare Beatrixës

Aktori i njohur, Romeo Veshaj, është duke menaxhuar rrjetet sociale të vëllaut të tij.

Ai ka publikuar një sërë imazhesh dhe video, të shkëputura nga Big Brother Vip.

Romeo po ashtu ka publikuar videon, teksa Donaldi kishte puthur Bora Zemanin në shtëpinë e famshme.

E publikuara para 13 javësh, postimi ende qëndron në profilin e aktorit të njohur.

Ndërkaq, Beatrix thuhet që është në gjendje jo të mirë, pas daljes nga BBV./SHQIP.com