Adele është martuar fshehurazi?

A është martuar fshehurazi Adele?

Këngëtarja e quajti të dashurin e saj “burrin” e saj ndërsa ishte në skenë në Las Vegas të shtunën mbrëma.

“Nuk mund të martohesh me mua. Unë jam E drejtë, dashuria ime dhe burri im është këtu sonte,” i tha Adele një anëtareje të audiencës femër.

Kur një tjetër tifoz u përgjigj: “A mund ta provoni?” Këngëtarja u përgjigj: “Jo, nuk dua të provoj. Unë jam me Rich. Je i çmendur, më lër të qetë”.

Kur një video u postua në TikTok, fansat nxituan të vinin në dukje komentin e “burrit” të Adelës.

“Burri i saj??? omgg Adele Paul?”, komentoi një person.

“ Jo ndal. Adele është martuar?” shkroi një tjetër.

Adele dhe Rich Paul dolën publikisht me romancën e tyre në korrik 2021, kur u fotografuan së bashku në një ndeshje basketbolli NBA.

Ajo gjithashtu vuri në dukje se marrëdhënia e tyre ishte romanca “më e lehtë” që ajo ka përjetuar ndonjëherë.