Aksident i rëndë afër Predejanjës, një i vdekur dhe shumë të lënduar





Një person ka humbur jetën dhe disa janë lënduar në një aksident të rëndë trafiku në magjistralen Gërdelicë-Predejanë.

Ekipet e policisë së Leskovcit janë në terren, së bashku me ekipin e ambulancës, njofton jugmedia.