Çfarë po ndodhë, ‘thumba’ mes Mozzikut dhe Ledrit?

Ndonëse nuk e dinim, mesa duket mes Ledrit dhe Mozzik ka tension, ndaj dhe nëpërmjet këngës i hedhin kunja njëri tjetrit.

Më herët Mozzik publikoi bashkëpunimin e tij me Dafinën dhe ndër rreshta ai thotë: “Edhe nona jote e don Dafina Zeqirin”.

Ndonëse nuk pritej, duket se kjo frazë ka ngacmuar Ledrin, i cili është përgjigjur: ”Prit veç pak ta ndreqi, nonës teme une, a nonës tone Ledri”.