Dj Dagz ka dy fjalë për Einxhelin

Einxhel Shkira është njëra nga banoret e shtëpisë së “BBV” e cila është e pranishme në çdo debat.

Debati i mbrëmshëm mes saj dhe Donaldit bëri bujë në mediet rozë, shkruan GazetaBlic.

Krahas kësaj, Dj Dagz ka postuar një foto me të dhe u shpreh se ajo është fituese e këtij reality shoë.

“Einxhel fituese”, shkroi ai sipër imazhit.