Dua Lipa prezanton koleksionin e ri të “Flutur”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është shfaqur për mrekulli gjatë mbrëmjes të së premtes në prezantimin e koleksionit të saj të ri “Flutur” me Puma të mbajtur në ‘Bistrotheque’ në Londër.

Dua shfaqi belin e saj të hollë e  veshur me një kostum sportiv të zi nga koleksioni i ri.

Ajo i shtoi ‘look-ut’ disa aksesorë me zinxhirë argjendi dhe një çantë dore blu.

Këngëtarja zgjodhi një grim të lehtë, e cila theksonte tiparet e saj natyrale, dhe flokët i kishte të drejta dhe të lëshuara.

Yje të tillë si Nick Grimshaë, Clara Amfo, Meshach Henry dhe Josephine Jones ishin gjithashtu të pranishëm për të treguar mbështetjen e tyre.