Flaka mahnit me imazhet në bikini,

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, prej më shumë se dy vitesh është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Artistja, e cila ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale, po vazhdon të jetë aktive me postime të ndryshme.

Meqë jemi në verë, ajo duket se po shijon një kohë të mrekullueshme në vendin ku edhe jeton.

Ndërkohë në këtë mes nuk kanë munguar as imazhet provokuese nga ana e saj, duke vënë në pah linjat trupore.

Ajo shfaqet duke marrë rreze dielli në një vend të veçantë me një pamje po ashtu unike.

Krahas kësaj, e njëjta ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat dhe publikun.

Duket se Flaka këtë kohë ka filluar përgatitjet për tregun internacional, pasi numëron këngë edhe me artistë të huaj.