“Erdha”, kryeministri Rama zbret në Milano! Pallati i sporteve i mbushur plot, shqiptarët e diasporës e presin të veshur kuqezi

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Milano të Italisë, aty ku do të zhvillojë takim me shqiptarët e diasporës.

“Erdha”, shkruan kryeministri, në një video në Facebook, ku duket pallati i sporteve i mbushur plot, me ngjyra kuqezi dhe këngë shqip.