Genta Ismajli nuk njihet në foton e fundit, fytyra e saj është transformuar

Genta Ismajli ka kohë prej kur nuk është aktive në muzikë.
Në fillim të vitit, këngëtarja u bë nënë për herë të parë të dy binjakëve, shkruan lajmi.net.
Kështu ajo është tejet e përkushtuar ndaj familjes.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një foto të re.
Ajo duket mahnitëse e veshur me shumë stil por vëmendje merr dukja në fytyrë.

Edhe pse bukur, ajo duket mjaft ndryshe, duke mos u njohur fare.
Ndryshe, çifti i pagëzuan bebushat e tyre me emrat Ivy dhe Icon.