JLo shet vilën, zbulohet çmimi i madh

Ka kohë që çifti Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë marr një shtëpi të përbashkët, por që njërën kanë dashur ta heqin nga ‘lista’.

Siç raportojnë mediat e huaja, ata kanë shitur vilen në Bel Air, Los Angeles.

Ishte një familje biznesmenësh që e blenë shtëpinë për 34 milionë dollarë.

Kjo pronë ka 1200 metra katrorë, me nëntë dhoma gjumi dhe trembëdhjetë banjë.

Ka një dhomë për mysafir, një palestër, një lloj amfiteatri dhje një pishinë spektakolare.