Rikthehet Champions League me dy duele interesante

Gara më e fortë për klube në futboll, Champions League, rikthehet sonte me dy duele interesante.

Nga ora 21:00 do të zhvillohen dy ndeshjet e para të 1/8 së finales në këtë garë: Paris Saint Germain- Bayern Munich dhe Milan- Tottenham Hotspur.
tonight