Sot partneri i Zhakut, zbulohet historia e bujshme e milionerit me ish banoren e BB

Fotot e Zhaklinës duke u puthur e përqafuar me partnerin kanë bërë xhiron e rrjetit ditën e sotme.

Partneri i Zhakut është Gjergj Skëndo, emër i dëgjuar për median jo vetëm si biznesmen e milioner, por edhe për shkak të lidhjes së tij me ish-banoren e Big Brother 2, Aida Troka.

Në verën e vitit 2009 çifti ishte kryefjalë e mediave rozë. Asokohe Gjergji dhe Aida frekuentonin vilat luksoze të biznesmenit për t’iu fshehur sadopak syve të kureshtarëve.

Sot, rreth 1 dekadë më vonë, duket se biondja Aida Troka ruan njësoj vetëm ngjyrën e flokëve. Dikur me disa kilogramë më shumë, por sot një sekssimbol Instagrami./Insajderi