Vajza i bën surprizën e madhe Alby-t në Big Brother

Konkurrentja e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Alby është befasuar dje nga një dron që fluturonte mbi oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Më emocionuese se vetë ardhja e dronit ishte fakti që i njëjti erdhi nga vajza e saj, për të cilën, Alby ka folur jo rrallë herë përgjatë qëndrimit të deritanishëm në BBVK.

Të dua mami zaza”, thuhej në porosinë, që Albyn e bëri të brohoriste nga emocionet dhe lumturia.

Ndryshe, eshte Albi eshte nje nga banoret me te perfolura ne Big Brother Vip Kosova./Klankosova/

Shiko videon:

https://www.youtube.com/watch?v=kehTrk7xsPo