Vdes babai i zëvendësministrit Durmishi

Zëvendësministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi ka njoftuar se ka ndërruar jetë babai i tij, Ilaz Durmishi.

Durmishi, ka ndarë në Facebook një fotografi të babait të tij dhe ka dhënë detaje për kohën dhe vendin e varrimit.

“Të dashur miq, familjarë e dashamirës, me dhimbje të thellë ju njoftoj se ka ndërruar jetë babai Ilaz Durmishi. Varrimi i të dashurit tonë bëhet nesër me datë 18 maj 2023 në ora 17:00, në varrezat e fshatit Mushtisht”, ka shkruar zëvendësministri.