Edi Rama për Dritan Abazoviqin: Me ma t’mirin e të tanve

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, dhe kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq, janë takuar sot me njëri-tjetrin.

Këtë e bëri të ditur Rama me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

Ai ka thënë se ishin bashkë në Samitin e Liderëve të Këshillit të Evropës që është mbajtur në Rekjavik të Islandës.

“Me ma t’mirin e të tanve”, ka shkruar Rama për Abazoviqin derisa e ka shpërndarë një fotografi të tijën bashkë me të parin e Malit të Zi./Klankosova.tv