Pasi u largua nga “Dance Albania”, Arta Nitaj tregon se a iu bë me hile (VIDEO)

Pesë javë. Kaq ishte rrugëtimi i Arta Nitajt në “Dance Albania”.

Përkundër pritshmërive të shumicës, ajo doli e eliminuara e dytë.
Mbi aventurën dhe jo vetëm, Arta foli në intervistë për emisionin Prive.

A iu bë me hile? Nga çka u zhgënjye?
Shiko Videon e Arta Nitaj