Përveç koncerteve, Luiz Ejlli zbulon ofertën e papritur që ka marrë pas BBVA

Ditën e sotme Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve dhe thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij.

Gjithashtu Luizi ka treguar se përveç koncerteve të shumta, datat e të cilave janë të zënë për këtë vit, ka pranuar se do të jetë edhe pjesë e një filmi.

“Përveç koncerteve janë edhe projekte të tjera, film që do bëhem etj, bashkepunime …“, tha Luizi./Insajderi