Operacion i gjerë, arrestohen disa qytetarë e një polic për fajde, detyrim dhe bixhoz

Policia dhe Inspektorati Policor i Kosovës me autorizim të Prokurorisë Themelore dhe Gjykatës Themelore në Prizren…

Nënë në moshën 48-vjeçare, aktorja e njohur jep lajmin e ëmbël

Hilary Swank zbuloi këtë të mërkurë se është shtatzënë me binjakë. Aktorja 48-vjeçare tha për “Good…

Fero dhe Arbenita shijojnë pushimet luksoze në Dubai

Arbenita Ismajli dhe Fero, janë duke i kaluar pushimet e tyre në Emiratet e Bashkuara Arabe.…

Babain e humbi kur ishte 6 vjeç, Gold AG: “U futa në sallë kur lindi djali!

Reperi i famshëm, Arian Agushi, i njohur ndryshe me emrin e tij në art, Gold AG,…

Vuani nga ngrirja e qafës? Ja disa kura natyrale

Dhimbja e qafës, mpirja dhe bllokimi i muskujve të saj është një nga problemet më të…

Urimi emocionues i Einxhel me rastin e ditëlindjes së nënës

Moderatorja e njohur shqiptare, Einxhel Shkira është aktive me postime në llogarinë e saj në Instagram.…

Kardiologu i famshëm tregon gabimin që bëni çdo ditë kur pini ujë!

Edhe uji mund të jetë i rrezikshëm për shëndetin tonë dhe të jetë fatal. Gabimet që…

Kosova me mundësi për ta përfituar stadiumin “montues” të botërorit “Katar 2022”

Kampionati Botëror i futbollit do të zhvillohet këtë vit nga 20 nëntori deri më 18 dhjetor…

A ju kujtohen shkelmi i Bobanit ndaj policit serb, konsiderohet shkelmi që filloi luftën (FOTO/VIDEO)

Legjenda e futbollit kroat, Zvonimir Boban, sot qëndroi për vizitë në Kosovë. Ai erdhi pesë ditë…

Serbët në Kosovë vetëm tetë makina kanë kthyer në RKS!

Nga 1 shtatori deri më 5 tetor, tetë makina që kanë pasur targa të lëshuara nga…