Dalin fotot e Beniadës me ish-futbollistin e Juventusit

Para pak ditësh Beniada ka deklaruar se ka qenë 7 vite e lidhur me, futbollisti i Juventusit dhe ish-kapiteni i Milanit dhe kjo histori në periudhën kur lojtari luante te kuqezinjtë.

Bëhet fjalë për Mattia De Sciglio dhe sipas saj lidhja me të ka nisur kur ajo ka qenë vetëm 16-vjeç, ndërsa ka përfunduar pas 7 vitesh romancë.

“Kam qenë e lidhur me të për 7 vjet dhe pikërisht kur po bëja gati fustanin, vitin e fundit nuk ndjeja më dhe ndaj vendosa”, ka deklaruar Beniada.

Ndërkohë pas këtij rrëfimi, janë publikuar disa foto ku shihen Beniada dhe futbollisti.